logo-copyright

ARTI KONSEPT YAPI

HAKKKIMIZDA;

Artı Konsept A.Ş. 2000 yılında şahıs firması olarak kurulmuştur. 2013 yılında geneli değerli maden ve değerli taş ticareti uzmanı olan ortakların dahil olmasıyla mevcut tüzel kişiliğine kavuşmuştur. Ortaklar kuyum sektöründe edindikleri bilgi ve estetik birikimlerini bu sektörde uygulamaya başlamışlar; “Artı Değer Farklı Konsept” anlayışı ile estetik, kalite ve konforu en üst düzeye ulaştırarak butik bir mimariye dönüştürmüşlerdir. Şirketimiz ilk günden beri müşteri memnuniyetinden ödün vermeden kıymetli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 

 VİZYONUMUZ;
İnşaat sektöründe imalat ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen bir marka yaratmaktır.

 

 MİSYONUMUZ;
Artı Konsept Yapı, inşaat sektöründe tüm projelerini insan odaklı planlıyan, gelişen teknolojileri ve inşaat sektöründeki uygulama tekniklerini yakından takip eden, en küçüğünden en büyüğüne tüm projelerinde farklılık yaratmaya çalışan bir firmadır. Yıllara dayalı iş teccübesi, ekip ruhu ve çözüm üretme kabiliyeti yüksek personelleri-çözüm ortaklarıyla çalışan firmamız, her üretiminin gelecek nesillere devredecek bir miras olduğu bilinciyle, konut imalatında kurumsal kalite anlayışıyla hizmet vermektedir.

Yıllık Tecrübe

Kurumsal Proje

Mutlu Müşteri

Profesyonel Ekip